Regulamin i Twoje Pytania

W SKRÓCIE
1. Pierwsza połowa szybkich randek (7-8 randek po ok. 5-7 minut każda) – każdy uczestnik rozmawia z połową uczestników płci przeciwnej.
2. 10-minutowa przerwa.
3. Druga połowa szybkich randek (7-8 randek po ok. 5-7 minut każda) – każdy uczestnik rozmawia z połową uczestników płci przeciwnej.
4. Zebranie przez prowadzącego kartek z zaznaczeniami oraz wysyłka wyników.

DOKŁADNY OPIS
Przywitanie i wstęp
1. Wszyscy uczestnicy otrzymują kartki i długopis. Na kartkach widnieje lista imion osób, z którymi odbędziesz minirandki oraz lista pytań pomocniczych.
2. Panie siadają przy stolikach z numerami odpowiadającymi tym, które widnieją na ich kartkach.
Spotkanie
3. Po sygnale prowadzącej/go Panowie dosiadają się do Pań, które mają ten sam numer co oni (na stolikach również widnieje kartka z numerem – należy zająć miejsce, przy tym, które odpowiada numerowi na kartce).
4. Po 5-7 minutach prowadząca/y daje sygnał dzwonkiem, informujący o końcu pierwszej minirandki. Następuje krótki czas na zaznaczenie TAK lub NIE przy imieniu osoby, z którą się rozmawiało, wpisanie informacji zwrotnej (dotyczy tylko wybranych spotkań) oraz (opcjonalnie) zapisanie notatek na temat danej osoby, co jest przydatne do zapamiętania zaznaczonych osób.
5. Po kolejnym (drugim) sygnale prowadzącej/ego, panowie przesiadają się do stolika z wyższym numerem i odbywają kolejne minirandki (informację o końcu i konieczności zmiany stolika zawsze daje prowadząca/y).
Przerwa
6. W połowie spotkania (po ok. 45-50 minutach) następuje 10 minutowa przerwa (można skorzystać z toalety lub zamówić coś przy barze).
Zakończenie
7. Po odbyciu wszystkich minirandek (każda para powinna odbyć ze sobą 5-7 minutową rozmowę), można wypełnić krótką ankietę na temat spotkania.
8. Kartki z zaznaczonymi osobami należy oddać prowadzącej/emu.
Wyniki i kontakty
9. Wyniki minirandek (kontakty do wzajemnie zaznaczonych) zostaną przesłane na adres e-mail podany przy rejestracji w ciągu kilkunastu godzin od zakończenia spotkania.

Życzymy sobie abyśmy mogli pomieścić wszystkich! Jednak i tutaj zasada mniej znaczy więcej się sprawdza 😉 Stawiamy na jakość dlatego ilość miejsc na każdym spotkaniu jest ograniczona. Możesz jednak napisać do nas maila: kontakt@dreamdate.pl  z prośbą o dodawanie do listy rezerwowej a wtedy zadzwonimy do Ciebie jeśli tylko zwolni się miejsce.

Sam/a decydujesz o tym, czy wspólnie zaznaczonym osobom udostępniamy Twój e-mail, numer telefonu lub oba te kontakty. Należy zaznaczyć odpowiednie pole na kartce, którą otrzymasz tuż przed spotkaniem.

Wszystkie spotkania odbywają się w atrakcyjnych lokalach Gdańska, Gdyni oraz Sopotu. Lokal, lub sala, w której odbywają się randki są zamknięte dla osób z zewnątrz, co gwarantuje komfort dla wszystkich uczestników. Informacja o lokalizacji konkretnego spotkania widoczna jest na stronie wydarzenia lub przesłana mailem do zapisanych osób

W takim przypadku, bardzo prosimy o pilny kontakt mailowy lub telefoniczny, abyśmy mogli znaleźć kogoś na Twoje miejsce. Nie zwracamy wpłaconych już pieniędzy, ale możesz “oddać” swoje miejsce koleżance/koledze (w takim przypadku również prosimy o kontakt), możesz również wysłać do nas wiadomość z informacją, że chcesz wziąć udział w spotkaniu w innym terminie, jednak możliwość taką dajemy jedynie w sytuacji, gdy informację otrzymamy odpowiednio wcześnie, tak abyśmy mogli zaprosić kogoś innego na zwolnionione miejsce.

Szybkie randki to nowoczesny i coraz bardziej popularny sposób poznawania nowych ludzi. Reguły udziału w zabawie są następujące. W jednym lokalu spotyka się określona liczba pań i panów. Panie siedzą przy swoich stolikach, a panowie się przesiadają w kolejności rosnącej. Z każdą panią każdy pan rozmawia nie dłużej niż kilka minut. Po zakończeniu rozmowy zaznaczamy na formularzu czy jesteśmy zainteresowani dalszą znajomością. Po zakończonym spotkanie do maksymalnie 24h otrzymacie kontakt tej osoby jeżeli ona was również wybrała.

Koniecznie nas o tym poinformuj a my postaramy się zorganizować event w Twoim mieście.

Każdy, kto skończył przynajmniej 18 lat, zapisał się na spotkanie poprzez nasz formularz rejestracyjny oraz dokonał płatności online.

Wiek uczestników naszych randek jest zależny od konkretnego spotkania. Informacja o przedziale wiekowym jest podana na stronach poszczególnych wydarzeń. 

W każdym spotkaniu bierze udział od 10 do 15 par. Staramy się zawsze, aby na naszych spotkaniach był komplet, czyli ok. 30 osób.

Na speed dating przychodzą osoby, które chcą się dobrze bawić i poznać nowe osoby przeciwnej płci. Najczęściej są to osoby w wieku 20-40 lat (w zależności od grupy wiekowej spotkania) Z naszego doświadczenia wynika, że uczestnikami są osoby o różnych zainteresowaniach i pasjach. 

Przy tego typu spotkaniach liczy się pierwsze wrażenie – w ciągu kilku minut jesteśmy w stanie stwierdzić czy druga osoba czymś Cię zaintrygowała. Oczywiście taka krótka randka jest tylko wstępem do dalszej znajomości – jeżeli Wasz wybór był wzajemny (osoby zaznaczyły siebie nawzajem w formularzu) w ciągu 24h godzin na maila otrzymacie kontakty do siebie. Będzie to zatem wstęp do “standardowej”, dłuższej randki. Dodatkowo w mailu po randkach wyślemy Ci także informacje o tym, ile osób łącznie chciało udostępnić Tobie swój kontakt.

Każde spotkanie trwa ok. 2 godziny z jedną 10 minutową przerwą. Poszczególne minirandki (rozmowy z osobami przeciwnej płci) trwają ok. 5-7 minut (w zależności od liczby uczestników). Po zakończeniu spotkania, istnieje możliwość pozostania w lokalu i kontynuowania rozmów, nie jest to jednak obowiązkowe.

W ciągu maksymalnie 24 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz maila z informacją o liczbie osób, które Cię zaznaczyły oraz kontakty (telefon, e-mail, lub oba) do tych, które Ty również zaznaczyłaś/eś

Absolutnie nie! Możesz zaznaczyć wszystkie osoby biorące udział w spotkaniu. Im więcej osób zaznaczysz, tym większą masz szansę na wymianę kontaktów. Nawet jeśli za pierwszym razem między wami mocno nie zaiskrzyło, zawsze jest szansa, że pojawi się to podczas kolejnej, dłuższej już randki.

Czy szybkie randki są skutecznym sposobem znalezienia atrakcyjnej partnerki/partnera? Aby odpowiedzieć na to pytanie w sposób najbardziej miarodajny, sięgneliśmy do statystyk naszych dotychczasowych spotkań, z których wynika, że aż 92% uczestników minirandek otrzymało przynajmniej jeden (a w wielu przypadkach znacznie więcej) kontakt do osoby, którą zaznaczyli po 5-7 minutowej rozmowie. Speed dating jest więc jedną z najbardziej skutecznych form poznania swojej drugiej połówki.

Tak. Twoje dane są nam potrzebne jedynie do celów kontaktowych. Nie otrzymasz od nas żadnej niepożądanej przez Ciebie wiadomości. Na naszych spotkaniach uczestnicy posługują się imionami, nikomu nie udostępniamy nazwisk (sami również nie zbieramy informacji o nazwiskach). Twój kontakt jest podawany tylko osobom, które zaznaczyłaś/eś i które zaznaczyły Ciebie.

Ceny udziału w naszych spotkaniach są elastyczne oraz zależne od grup wiekowych i terminów. Z reguły wahają się od 40 do 100zł (szczegółowe informacje znajdują się zawsze na stronach pojedynczych wydarzeń). 

Opłata za spotkanie uiszczana jest poprzez płatność online lub zwykłym przelewem bankowym po dokonaniu rejestracji na stronie wydarzenia.

Przede wszystkim nic nie jest w stanie zastąpić realnego kontaktu. Unikamy również rozczarowań, które często nas spotyka, kiedy poznajemy kogoś wirtualnie i na spotkaniu okazuje się, że nasze wyobrażenie o danej osoby odbiega od rzeczywistości. 

Najlepiej pozostać sobą i rozmawiać o tym, co jest dla Ciebie ważne i interesujące. Warto zadawać pytania, które w największym możliwym stopniu pozwolą poznać drugą osobę w szybkim czasie. Zazwyczaj nie są mile widziane pytania o religię, czy politykę oraz takie, które uczestnik zapewne już słyszał wcześniej, np. gdzie pracujesz, czym się zajmujesz? Z pewnością można zaimponować drugiej osobie oryginalnością pytań. Jeśli zabraknie Ci pomysłów, zawsze możesz skorzystać z naszych pytań pomocniczych, umieszczonych na kartce, którą otrzymasz przed spotkaniem.

Oczywiście! Zachęcamy, aby po części „oficjalnej” zostać w lokalu i swobodnie kontynuować rozmowy z wybranymi już przez siebie osobami.

Tak, abyś czuł/a się komfortowo i atrakcyjnie. Pamiętaj, że liczy się pierwsze wrażenie, dlatego warto dobrze przygotować się do spotkania i ubrać się tak, jak na tradycyjną randkę.

Oczywiście, im więcej spotkań, tym większa szansa poznania nowych, ciekawych osób!

Na spotkania szybkiej randki trzeba zapisać się wcześniej, ponieważ przed każdym spotkaniem zbieramy określoną liczbę uczestników. Ważna jest tak zwana „równowaga płci” – to znaczy równa liczba pań i panów.

Niestety jest to niezgodne z regulaminem i wiążą się z tym konsekwencje w postaci wyproszenia ze spotkania. W takim wypadku nie przysługuje zwrot kosztów.

Absolutnie nie będziesz fotografowany i filmowany bez Twojej zgody. Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa jest dla nas najważniejsze.

Całkowicie to rozumiemy – i nie jesteś jedyny. Wielu ludzi tak się czuje. Dlatego nie martw się. Zrobimy wszystko co w naszej mocy abyś czuł się komfortowo i swobodnie.

Przychodząc, szybko zdasz sobie sprawę, że większość ludzi jest takich samych jak Ty. Zdenerwowanie jest naturalne i jest spowodowane tym że nie wiesz czego i kogo się spodziewać. Po 2-3 rozmowach zobaczysz jak błyskawicznie się zrelaksujesz i będziesz się cieszyć ze spotkań.

Komentarze

Brak komentarzy, jeszcze...

0