Czy warto przyjść na Speed Dating?

Czy warto przyjść na Speed Dating?

Czy warto przyjść na Speed Dating?

 

Zaczynasz myśleć, że randkowanie nie jest dla Ciebie? Masz dość pseudo-relacji z Tindera? Obracasz się w stałym kręgu przyjaciół, przez co nie możesz poznać kogoś nowego? 

A może po prostu chcesz spędzić czas w fajnym miejscu?

Jeśli chociaż na jedno z pytań odpowiedziałaś: TAK, mamy dobrą wiadomość. Speed Dating to rozwiązanie dla Ciebie!

Z DreamDate nie musisz obawiać się sztywnej atmosfery, niezręczności, straconego wieczoru. Liczby nie kłamią – aż 92% uczestników naszych spotkań umawia się na kolejną randkę. Wielu z nich przesyła zaproszenia na ślub 🙂 

 

Nadal nie jesteś przekonana? No to lecimy z konkretami. Oto kilka powodów, dla których warto przyjść na Speed Dating!

 

Masz kontakt z realnym człowiekiem, nie z awatarem.

Zacznijmy od najważniejszego. Podczas gdy na portalach randkowych widzisz jedynie wymuskane zdjęcia Marka, Jacka i Krystiana, a do tego często mniej lub bardziej udany opis (“Lubię psy”, “Crossfit i piwko to moje paliwko”, “Szukam kogoś, po kim dojadałbym brzegi pizzy”), na Speed Datingu masz realny kontakt z prawdziwymi ludźmi.

Pewnie przewróciłaś teraz oczami i pomyślałaś: No shit, Sherlock. Jednak zastanów się – jak wiele tracimy, oceniając kogoś przez pryzmat zdjęć w social mediach? Nie widząc jego ruchów, mimiki, aury, którą wokół siebie roztacza? 

Dobrze wiesz, że fotki rzadko oddają rzeczywistość. Do tego nie każdy z nas jest drugim Mickiewiczem, żeby pisać o sobie porywające poematy. 

A często to właśnie urok osobisty, który widać przy bezpośrednim kontakcie, sprawia, że szybciej bije nam serce.

Co więcej, taka szybka randka nie wymaga podchodów z pisaniem wiadomości typu: “Co tam?”. Zamiast męczącego small talku, masz 7 minut, żeby zapytać faceta, o co tylko chcesz. Zaiskrzy albo nie – następny! 

Z DreamDate nic nie tracisz, a możesz naprawdę wiele zyskać. 

 

Nawiązujesz nowe znajomości ( nie tylko romantyczne )

Nie oszukujmy się, w dorosłym życiu trudno poznać kogoś nowego. Większość z nas trzyma się z ludźmi poznanymi w liceum, na studiach, w pracy. Często są to osoby w stałych związkach lub obracające się w tych samych, towarzyskich kręgach. 

Ok, fajnie mieć znajomych. Jednak jeszcze fajniej jest odnaleźć się w nowym, świeżym towarzystwie. 

▪️ Podczas Speed Datingu poznajesz od 10 do 20 osób.
 

Kto przychodzi na szybkie randki?

Jeśli wydaje Ci się, że odludki czy desperaci, jesteś w ogromnym błędzie!

Na naszych szybkich randkach przeważają osoby aktywne – zarówno zawodowo, jak i towarzysko. To ludzie otwarci, pełni pasji, ciekawi świata. Zgłaszają się do DreamDate po to, aby doświadczyć czegoś nowego. Wśród nich znajdują się biznesmeni, prawnicy, lekarze, podróżnicy, programiści, artyści, a także studenci. 

Wyjście na Speed Dating jest dla nich okazją do porozmawiania z kimś spoza swojej bańki. Chcą nawiązywać znajomości – nie tylko te romantyczne, ale i przyjacielskie. 

Nie raz dostawaliśmy informacje, że uczestnicy poznani przez Dream Date umawiali się później na wspólne wypady na miasto.

Szybkie randki to spotkania, na których nie chodzi wyłącznie o szukanie tej jedynej wielkiej miłości. Speed Dating daje też wyjątkową okazję do spędzenia czasu z ludźmi, z którymi – być może – nadajesz na tych samych falach. 

 

Spędzasz czas w fajnym, popularnym miejscu.

Czy wyobrażasz sobie udaną randkę w knajpie rodem z powieści Stephena Kinga, w którym najwierniejszym bywalcem jest mucha latająca pod sufitem, a przy barze można zamówić jedynie mętne, rozwodnione piwko?… 

My też nie.

Dlatego w DreamDate przykładamy ogromną wagę do miejsc, do których Was zapraszamy.

Atmosfera ma znaczenie. Wygląd ma znaczenie. To, w jakim otoczeniu poznajesz ludzi, MA ZNACZENIE. Każda z tych kwestii wpływa na Twój nastrój, nastawienie i samopoczucie.

Lokalizacje naszych randek wybieramy więc z chirurgiczną precyzją. Sprawdzamy opinie, komentarze i odwiedzamy każdy lokal osobiście. Szukamy popularnych, atrakcyjnych miejscówek, do których sami chcielibyśmy się wybrać.  

Dlatego wniosek jest prosty: nawet jeśli nie znajdziesz tutaj kogoś, przy kim szybciej zabije Ci serce, spędzisz czas w przyjemnym miejscu.

 

Masz pasje, zainteresowania? Wybierz spotkania tematyczne 

Jakby tego było mało, często organizujemy spotkania tematyczne, np. Speed Dating z planszówkami, szybkie randki dla podróżników, czy dla osób z wyższym wykształceniem. Na takich spotkaniach „z automatu” macie temat do rozmowy. Przełamujecie lody bez krępującego small talku, od razu zanurzając się w swoje pasje i zainteresowania.

Dodatkowo z góry wiecie, że coś was łączy, np. miłość do Jengi lub wędrowanie z plecakiem przez Amerykę Południową.

 

Nad wszystkim czuwa Animatorka – Twoje wsparcie w Speed Datingu

Odpowiadając na pytanie, czy warto przyjść na Speed Dating, musimy wspomnieć O NIEJ. Twoim wsparciu, opoce, drogowskazie na skrzyżowaniu szybkich randek. Osobie, która pomoże Ci zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Ok, zabrzmiało nieco górnolotnie, ale jest szczerą prawdą. Widzisz, u nas nie ma koordynatorek spotkań. Są animatorki. 

To dziewczyny w wieku zbliżonym do Twojego, które dbają o to, aby wszyscy czuli się dobrze i komfortowo. Ich rolą nie jest “koordynowanie” randek. Robią zdecydowanie więcej.

Przede wszystkim czuwają nad tym, aby szybkie randki były formą zabawy. Przygodą, luźnym spotkaniem towarzyskim, ciekawym przeżyciem bez poczucia straconego czasu.

Nie stoją w miejscu, czekając na pytania. Podchodzą, zagadują, doradzają, rzucają dobrym słowem i żartem, subtelnie dodają odwagi. Organizują czas wspólny, ale bez ingerowania w Wasze rozmowy. Dążą do tego, aby wszyscy czuli się swobodnie. Prawie jak u koleżanki na imprezie.

Animatorki DreamDate mają więc ważne zadanie: dbają o to, aby nikt nie czuł się zagubiony, znudzony, zestresowany. Z opinii naszych uczestników wiemy, że wychodzi im to bezbłędnie!

 

Po każdym wydarzeniu zapraszamy na Posiadówkę ! 

Nic dziwnego, że wiele osób zostaje w lokalu po naszych randkach. Podobno wtedy zaczyna się najlepsze!

Tzw. posiadówki to stały element naszych szybkich randek. DreamDate wyróżnia to, że po wszystkim dajemy Wam możliwość pozostania w lokalu. Jeśli masz ochotę na więcej, usiądź i porozmawiaj z innymi uczestnikami przy kawie czy drinku. Impreza trwa dalej!

 

Czy warto przyjść na Speed Dating? Przekonaj się sama

Jak widzisz, Speed Dating to nie tylko szybkie randki. To spotkania z ludźmi i szansa na nawiązanie nowych znajomości. To okazja do spędzenia czasu w fajnym miejscu – poimprezowania, pogadania, a nawet pogrania w planszówki. To możliwość zdobycia ciekawego, życiowego doświadczenia, które będziesz wspominać latami. I wreszcie – to wyjątkowa okazja, aby znaleźć prawdziwą miłość.

Chcesz wiedzieć, czy warto przyjść na Speed Dating? Nie czekaj i przekonaj się sama!

 
Author | Malwina Anna Wysocka Comments | 0 Date | 14 | czerwiec | 2023

Zostaw komentarze

0