Szybkie Randki dla Chrześcijan – Odkryj miłość w zaufanej atmosferze !

Szybkie Randki dla Chrześcijan – Odkryj miłość w zaufanej atmosferze !

Odkryj miłość w zaufanej atmosferze !

 

Cześć! Tu DreamDate! Serdecznie zapraszamy Cię na Randki dla Chrześcijan. Impreza jest dla samotnych osób, które w otwartej i przyjaznej atmosferze chcą odnaleźć drugą połówkę wyznającą te same wartości. To wydarzenie dla osób poważnie myślących o życiu, relacjach, rodzinie i wierze, chcących poznać miłość, którą zwieńczy święty sakrament.

 

Jesteśmy pewni, że organizując nasze spotkania skupione wokół fundamentalnych wartości chrześcijańskich pomagamy wielu singlom tworzyć związki oparte na prawdziwej wierze i silnej więzi, nie tylko między dwojgiem kochających się ludzi, ale również z Bogiem.

 

Jeśli chcesz…

▪️ poznać osoby o tych samych wartościach i podejściu do życia
▪️ znaleźć partnera, która również jest Chrześcijanką/Chrześcijaninem
▪️ spotkać człowieka, która poważnie myśli o związku i rodzinie
▪️ spędzić wartościowo czas
▪️ integrować się w otwartej atmosferze

 

to nasze wydarzenie jest odpowiedzią na Twoje potrzeby! Kto wie, może przeznaczenie spotka Cię właśnie na naszym evencie.


Znajdź miłość w 7 minut!

Tyle właśnie trwa rozmowa podczas Speed Dating’u dla Chrześcijan.  Wyznaczony czas daje możliwość porozmawiania z każdym z uczestników zapisanych na wydarzenie. To szansa na zawarcie ciekawej i rozwijającej w przyszłości znajomości. Rozmawiajcie o swoim hobby, podróżach, ulubionych książkach albo doświadczeniach związanych z wiarą. Wspólnych tematów na pewno nie zabraknie! Randki dla Chrześcijan dają pewność, że na nich spotkasz ludzi, takich, jak Ty.

 

Inspiracją do zorganizowania Speed Dating’u dla Chrześcijan było stworzenie bezpiecznej i wartościowej przestrzeni dla osób wierzących.


Uwaga ! Znajomości nawiązane podczas imprezy mogą przerodzić się w prawdziwą Miłość.

 

Jak przebiega Speed Dating dla Chrześcijan?

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego dostępnego na naszej stronie otrzymujesz potwierdzenie rejestracji na swoją skrzynkę mailową. Otrzymujesz w nim pełną instrukcję, co do miejsca i daty spotkania. To pierwszy krok do poznania swojej bratniej duszy, drugi to przyjście na nasze spotkanie – a tam już tylko chwila dzieli cię od osiągnięcia Twojego celu.

 

Nad przebiegiem całej imprezy pieczę trzyma Animatorka z DreamDate, która nie tylko przedstawi zasady spotkania ale odpowie również na wszystkie nurtujące Cię pytania. Następnie otrzymasz numerek, który będzie tożsamy z Twoim stolikiem. 

 

Z dźwiękiem dzwonka rozpoczyna się Twoja przygoda ! Co 7 minut Mężczyźni zmieniają stolik aż zatoczą pełne koło i porozmawiają ze wszystkimi uczestniczkami.

 

Jednak to nie koniec zabawy! Po zakończeniu wszystkich rund rozmów nie rozchodzimy się do domów. Teraz jest czas, by za kulisami rozmawiać i śmiać się już bez ograniczeń czasowych – regularnie zdarza się nam to nawet do zamknięcia lokalu, a nawet dłużej!

 

Celem naszym wydarzeń jest pomoc osobom, które dotąd nie mogły znaleźć swojej drugiej połówki w poznaniu bratniej duszy mającej te same wartości i cel – stworzyć związek oparty na fundamencie rodziny. Nie wahaj się! – pomóż przeznaczeniu i zapisz się na event.


Jakie korzyści przynoszą Szybkie Randki dla Chrześcijan?

Szybkie Randki dla Chrześcijan to świetny i łatwy sposób na spotkanie nowych ludzi, którzy podzielają Twoje przekonania. W zaufanej i przyjaznej atmosferze będziesz mógł skupić się na poszukiwaniu miłości, która podziela Twoje wartości. Skorzystało z nich już tysiące osób, które dzisiaj tworzą szczęśliwe rodziny.

 

Oto korzyści z udziału:
▪️ spotkasz singli z wartościami
▪️ nawiążesz dojrzałe relacje
▪️ masz szansę poznać bratnią duszę
▪️ spędzisz czas w przytulnej przestrzeni
▪️ masz wsparcie Animatorki DreamDate

 

To unikalne doświadczenie może być kluczem do znalezienia spełnienia w relacji partnerskiej, dlatego warto, abyś dał mu szansę i już dziś zapisz się na Szybkie Randki dla Chrześcijan!


Dowód społeczny

Speed Dating dla Chrześcijan naprawdę działa! Nasza skrzynka po każdym evencie jest pełna od wiadomości uczestników. Zawsze czytamy je z zaciekawieniem. Z wiadomości od was dowiadujemy się, jak potoczyły się wasze losy. Jesteśmy wdzięczni, że możemy być częścią waszej historii. To dla nas najlepsza nagroda!

 

Pamiętamy szczególnie jedną z par, która poznała się na Szybkich Randkach dla Chrześcijan. Oboje od dłuższego czasu poszukiwali swojej drugiej połówki, z którą mogliby założyć rodzinę o jakiej zawsze marzyli – z gromadką dzieci i zwierzakiem u boku. Ich relacja rozwijała się powoli od spotkania na naszym evencie. Nie chcieli się spieszyć, dali sobie przestrzeń, by dobrze się poznać i to był strzał w 10! Tomek, jak i Maria zaczęli zauważać, że łączy ich coś więcej, niż tylko wiara, ale też wspólne pasje, wartości i pragnienie posiadania dzieci. Dziś mija pięć lat od momentu, kiedy usiedli naprzeciwko siebie na Speed Dating’u dla Chrześcijan. Razem tworzą szczęśliwą rodzinę dbającą o tradycje chrześcijańskie, wychowują dwójkę maluchów, budują dom, a golden retriever Rocky dba o bezpieczeństwo ich rodziny.

 

Pomagamy singlom znaleźć miłość na całe życie! Taką, która oparta jest na zaufaniu, partnerstwie i wierności.

 

Do kogo kierujemy nasz event?

Speed Dating dla Chrześcijan jest kierowany do wszystkich singli wyznających wiarę chrześcijańską i poszukujących miłości zgodnej z jej zasadami. Dla poszukujących prawdziwej, dojrzałej relacji opartej na wierności, partnerstwie i silnych fundamentach.


Osób, które chcą spełnić swoje marzenie o rodzinie i domu, w którym słychać będzie tupot dziecięcych stóp a Jezuś będzie zajmował szczególne miejsce.

 

Nie czekaj – dołącz już dziś do grona uczestników Speed Datingu dla Chrześcijan! Czekamy właśnie na Ciebie!

 

Author | Malwina Anna Wysocka Comments | 0 Date | 14 | lipiec | 2023

Zostaw komentarze

0