Znajdź miłość w podróży z DreamDate!

Znajdź miłość w podróży z DreamDate!

Znajdź miłość w podróży z DreamDate!

Hej! Czy wiesz, że jako DreamDate organizujemy też Szybkie Randki dla podróżników? To świetna okazja, aby połączyć dwa w jednym – podróżowanie i znalezienie swojej drugiej połówki. Kto wie, może niedługo po spotkaniu wybierzecie się razem na wspólne wojaże?  Niech połączy Was pasja. Zapraszamy Cię na event, który odmieni twoje życie. 

 

         Jeśli chcesz poznać kogoś z kim:

         Będziesz nadawał na tych samych falach

         Zaplanujesz wspólne bliższe i dalsze podróże

         Zwiedzisz przeróżne zakątki świata

         Zachwycisz się architekturą i przyrodą w trakcie wycieczek

         Zdobędziesz górskie szlaki i szczyty

         Odpoczniesz wspólnie nad morzem lub na rajskich wyspach

         Będziesz odznaczał na mapie odwiedzone kraje, miasta i miasteczka

 

a przede wszystkim przeżyjesz niezapomniane przygody – Speed Dating to coś dla Ciebie. To świetna okazja, aby spotkać ludzi, którzy tak, jak Ty kochają podróże i nie wyobrażają sobie bez nich życia. Kierujemy też je do tych osób, które szukają inspiracji do podróży lub chcą zacząć podróżować i chętnie zdobędą nowe doświadczenia. Nieważne, czy podróżujesz autem, pociągiem, samolotem, stopem, a może w marzeniach jeszcze palcem po mapie i odkładasz na ich spełnienie. Na naszych spotkaniach poznała się już nie jedna para pasjonatów i dziś chwalą się nam zdjęciami ze swoich podróży. To dla nas najlepszy dowód na to, jak skuteczne są nasze spotkania. Ty również możesz spełnić swoje marzenie i dołączyć do osób, które znalazły miłość i towarzysza podróży – bo wyprawy we dwoje smakują lepiej.  Postaw dziś swój pierwszy krok i zarejestruj się na spotkanie Speed Dating

 

Dla kogo jest Speed Dating Podróżniczy ?

Spotkania Speed Dating dla podróżników nie mają ograniczeń! Nie musisz być doświadczonym podróżnikiem, aby wpaść na nasz event. To wydarzenia dla wszystkich, którzy chcą dzielić swoje życie i pasję do podróży – nawet, jeśli są to tylko weekendowe wypady lub dopiero myślisz o tym, aby zacząć podróżować. Zapraszamy wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie innego życia, niż być z plecakiem w drodze, zdobywając szczyty, zwiedzając ciągle nowe kraje, poznając kultury i smaki – czyli do wiecznych włóczykijów. Zapraszamy również wszystkich, którzy dopiero planują swoje wojaże i szukają towarzysza, nawet do leniwego spędzania czasu na plaży z drinkiem i palemką lub na Mazurach, gdzie razem mogą popływać jachtem. 

 

        Zalety Speed Datingu:

        Znajdziesz towarzysza podróży

         Dowiesz się, jak podróżują inni

         Zainspirujesz się do kolejnych wojaży

         Uporządkowana forma spotkania

         Każdy ma okazję rozmawiać z każdym

         Luźna, przyjazna i otwarta atmosfera

         Możliwość zdobycia cennych doświadczeń

         Pubowy klimat z planszówkami, piwem i przekąskami

         Wsparcie Koordynatora z DreamDate

         Ciekawe doświadczenie i dobra zabawa

 

Jeśli jesteś nieśmiały i jeszcze nie podróżowałeś – z nami na pewno się otworzysz! 

 

Dowód społeczny 

Speed Dating dla podróżników naprawdę działa! Każdego miesiąca dostajemy wiele pocztówek z pozdrowieniami i zdjęć od zadowolonych uczestników, którzy chwalą się nam swoimi podróżami. Nieważne, czy to krótkie wypady w Bieszczady, dłuższe spontaniczne wojaże za granice czy fotki z hotelowego basenu na Bali. Liczą się dla nas przede wszystkim uśmiechy na ich twarzach i spełnione marzenia. Spełniamy się w swojej misji łączenia ludzi o wspólnych pasjach. To dla nas najcenniejsza nagroda. 

 

Po jednym ze spotkań Speed Datingu w Warszawie odezwała się do nas dwójka uczestników, która od zawsze marzyła, aby wybrać się na pielgrzymkę do Santiago de Compostela w intencji dobrego związku – teraz oboje mieli okazję spełnić to marzenie. Nie tylko przeżyli przygodę życia, ale umocnili też swoją znajomość. A ich wspólne zdjęcia pokazują, że łączy ich miłość od pierwszego wejrzenia – nie tylko do podróży. 

 

Jak przebiega Speed Dating ?

Zastanawiasz się, jak wyglądają spotkania Speed Dating? Zasady są bardzo proste! Po zarejestrowaniu się na event, otrzymujesz szczegółowe informacje dotyczące miejsca spotkania oraz godziny, na którą powinieneś przybyć. Nasze spotkania odbywają się w całej Polsce, w przestrzeni pubów- w sali tylko dla uczestników, co sprzyja rozmowom i zabawie. Ułatwia to nawet najbardziej nieśmiałym uczestnikom przełamać pierwsze lody podczas spotkania. Szczególnie, że tematyczne randki są o wiele skuteczniejsze i pozwalają szybciej złapać wspólny język między ich uczestnikami. Bo nic tak nie łączy, jak wspólna miłość do podróży.

 

Każdy z uczestników otrzymuje plakietkę z imieniem i zostaje mu przydzielony stolik. Jest też podział na kobiety i mężczyzn. Na sali pieczę nad eventem i wszystkimi osobami trzyma osoba koordynująca z DreamDate, która w razie pytań – wyjaśni wszelkie wątpliwości i wyjaśni zasady zabawy. Następnie dzielimy Was na pary, które później się zmieniają – każda z nich ma 7 minut na szybką rozmowę, aby bliżej się poznać. To świetna okazja, aby opowiedzieć więcej o swoich pasjach, podróżach i planach na kolejne wypady. Dzięki temu masz okazję porozmawiać ze wszystkimi. 

 

Głównym celem Speed Datingu dla Podróżników  jest umożliwienie Ci poznania osoby, z którą będziesz mógł dzielić nie tylko życie, ale przede wszystkim swoją pasję do podróży. 

 

Po głównej części spotkania, masz okazję integracji ze wszystkimi uczestnikami podczas posiadówek. Luźna forma spotkań sprzyja rozmowom i zabawom również po skończonych randkach. Posiadówki  mogą trwać tyle, ile dusza zapragnie. Speed Dating dla podróżników to nie tylko 1,5 randkowania, ale przede wszystkim świetny sposób na spędzenie wolnego wieczoru w towarzystwie podobnych do siebie ludzi – i wśród nich znaleźć tę jedyną lub tego jedynego.

 

Nie czekaj – dołącz już dziś do grona uczestników Speed Datingu! – poznaj innych zapaleńców podróżowania i daj się poznać drugiej połówce! Czekamy właśnie na Ciebie!

Author | Malwina Anna Wysocka Comments | 0 Date | 14 | luty | 2023

Zostaw komentarze

0