8 powodów, dla których warto wyjść z domu na Sylwestra

8 powodów, dla których warto wyjść z domu na Sylwestra

Sylwester to jedyny dzień w roku, który ma w sobie coś niesamowitego. Jest delikatnie tajemniczy, odrobinę nostalgiczny. Coś kończy, ale przede wszystkim otwiera nowe drzwi, coś zaczyna. Dlatego warto spędzić go w wyjątkowy sposób.

 

Siedzenie w domu z paczką chipsów przed telewizorem nie wchodzi w grę. Zdecydowanie lepiej jest wyjść z domu na imprezę klubową, domówkę do znajomych czy na wydarzenie na mieście. Nawet jeśli jesteś singlem, a raczej przede wszystkim, gdy jesteś singlem, powinieneś ruszyć się 31 grudnia ze swoich czterech ścian. 

 

Czemu warto wyjść z domu w Sylwestra?

 

1. Możesz kogoś poznać! 

Jasna sprawa. Siedząc w domu, nie poznasz swojej drugiej połówki. Trudno jest także poznać kogoś na domówce organizowanej we własnym mieszkaniu. Zapraszasz zazwyczaj tylko znane Ci osoby, więc nikt nowy się nie pojawi. 

Tymczasem na imprezie klubowej czy domówce u znajomych, gdzie będą także ludzie, którzy na co dzień z Tobą nie przebywają, możesz poznać kogoś ciekawego. Tym bardziej, że taki dzień jak Sylwester sprawia, że ludzie zachowują się zupełnie inaczej. Są w imprezowym nastroju i bardziej otwarci na innych. Daj sobie szansę na noworoczne randki z kimś nowo poznanym – wyjdź z domu w Sylwestra!

 

2. Możesz się wystroić! 

W Sylwestra nie wypada siedzieć w piżamie. Wyciągnij jakąś wystrzałową kieckę z szafy lub elegancką koszulę i śmigaj na imprezę. W Sylwestra można, a nawet trzeba, się wystroić i żadne reguły nie obowiązują. Masz ochotę na brokat, cekiny, niebotyczne szpilki? Czemu nie! A może lubisz się przebierać? Wybierz się na event tematyczny, gdzie obowiązuje przebranie. Frajda gwarantowana!

 

3. Możesz zobaczyć nowe miejsca! 

Sylwestra organizuje niemal każdy klub randkowy, bar czy restauracja. Rozejrzyj się w ofertach w swojej okolicy, a możesz odkryjesz zupełnie nowe, fajne miejsce. Pamiętaj też, że nowe miejsca to nowi ludzie. Jeśli chodzisz co tydzień do tego samego baru, to nikła szansa, że kogoś poznasz.

 

4. Możesz tańczyć do białego rana! 

Szczególnie dotyczy to zorganizowanych imprez w klubach. Nie obowiązuje tam cisza nocna i można bawić się do rana. Na Sylwestrze we własnym domu z książką czy Netflixem pewnie wytrwasz do północy i pójdziesz spać… Nie chcesz chyba tak spędzać tej wyjątkowej nocy!

 

5. Możesz iść sam! 

Jesteś singlem i nie masz z kim iść na Sylwestra? Nic nie szkodzi! Jest pełno wydarzeń przeznaczonych właśnie dla singli. Zapisz się na taką klubową imprezę czy nawet poza miastowy wyjazd, a Twoje szanse na spotkanie miłości zdecydowanie wzrosną!

 

6. Możesz przeżyć sylwestrową przygodę! 

Co Cię może ciekawego spotkać w domu? Jak wskazują statystyczne badania, jedynie przykry wypadek. A tak na serio, to ciekawe rzeczy dzieją się poza progiem Twojego domu. Szczególnie w Sylwestra. Warto go zatem przekroczyć tę linię i zobaczyć, dokąd Cię nogi poniosą. Nawet jeśli nie masz planów, to spontanicznie możesz trafić do jakiegoś baru, który nie robi imprezy na wejściówki. W większych miastach ludzie bawią się też na koncertach pod gołym niebem i tam też możesz pójść bez zaproszenia. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! W Sylwestra ma to wręcz dosłowne znaczenie – jeśli nie odważysz się wyjść z domu, to nie masz szans na sylwestrową przygodę życia.

 

7. Możesz skupić się wyłącznie na dobrej zabawie! 

Spotkania organizowane we własnym domu mają jedną ogromną wadę. Musisz pozostawać ich gospodarzem przez cały wieczór. To znaczy kontrolowanie tego, czy każdy gość ma coś do picia, sprawdzanie, czy Twoje lokum nie ucierpiało zbytnio na dobrej zabawie, a potem sprzątanie po imprezie. Gdy wyjdziesz z domu na event klubowy lub do kogoś na domówkę, to odpadają Ci te problemy. Możesz tylko i wyłącznie dobrze się bawić!

 

8. Możesz poczuć sylwestrową atmosferę! 

Nie oszukujmy się – nawet gdy odpalisz w przydomowym ogródku fajerwerki, założysz stożkowatą, imprezową czapeczkę i nadmuchasz balony, to we własnym domu nie poczujesz niepowtarzalnej sylwestrowej atmosfery tak jak na wydarzeniach masowych. Tam jest więcej wszystkiego – ludzi, fajerwerków, dekoracji, alkoholu. Odliczając trzymając kieliszek szampana w tłumie nieznajomych czas do północy, oczekując na wybuch fajerwerków, dopiero poczujesz, co to znaczy sylwestrowa zabawa na całego!

Jak widzisz, czekanie na gwiazdkę z nieba, nie ma najmniejszego sensu. Warto wziąć sprawy w swoje ręce, wyjść, ruszyć, zrobić pierwszy krok. Bo tylko wtedy możesz oczekiwać zmiany za którą tęsknisz.

Niech ten sylwester będzie dla Ciebie prawdziwym początkiem Nowego Roku

 

A Ty gdzie wybierasz się na Sylwestra w tym roku ?

 

Author | Malwina Anna Wysocka Comments | 0 Date | 14 | sierpień | 2021

Zostaw komentarze

0