Idealne zdjęcie profilowe

Idealne zdjęcie profilowe

 IDEALNE ZDJĘCIE PROFILOWE

9 zasad, których warto przestrzegać

  1. Profil bez zdjęć NIE istnieje, dlatego na Twoim profilu powinno znaleźć się od 3-6 zdjęć ❗❗❗Mniej spowoduje brak zaufania i chęci do rozmowy, natomiast zbyt duża ilość zdjęć zwiększa szansę , że osoba która właśnie przegląda Twój profil znajdźie coź co się jej nie spodoba. 
  2. Pokaż kim jesteś  Zainteresuj swoim stylem życia. Pozwól mu zasmakować w swojej osobowości. 💖 💖 💖  Kochasz czytać? Wstaw zdjęcia w tle którego, będzie mógł zobaczyć kolekcję Twoich książek. Taniec jest Twoją pasją? Nic prostszego, jestem pewna, że masz kilka zdjęć z ostatniego kongresu. Biegasz? Wstaw zdjęcia z ostatniego wyścigu. Podróżujesz? pewnie masz milion zdjęć, którymi chętnie się podzielisz. Kochasz swojego jamnika? Pokaż to, wstawiając wasze wspólne zdjęcie.Zastanów się również jaką wiadomość wysyłasz wstawiając tylko i wyłącznie selfie❓❓❓
  1. Koniecznie dołącz zdjęcia całej sylwetki 💯 – nie ważne jaką masz budowę ciała. Czy jesteś chuda, pulchna, niska, wysoka. Pozwól mężczyźnie na podjęcie decyzji z jaką kobietą chciałby się spotykać
  1. ⚠️ Zawsze używaj najnowszych zdjęć, w ten sposób unikasz nieprzyjemnych niespodzianek.  Rozumiem, że 10 lat temu byłaś szczuplejsza, miałaś ładniejszą opaleniznę, a Twoje włosy były zdrowsze i bardziej lśniące, ale skoro postawiłaś się z nim spotkać, to zakładam, że jest on inteligentnym mężczyzną i zauważy tę ‘’drobną’’ różnicę, co spowoduje, że randka zakończy się zanim się jeszcze rozpoczęła.
  1. Koniecznie wstaw zdjęcie, na których wyglądasz naturalnie 😍 😍 😍. Jesteś uśmiechnięta, zrelaksowana i radosna. On chce poczuć, że będzie się z Tobą świetnie bawił. Nie wstawiaj poważnych zdjęć. Użyj ich na swoim profilu Linkedin W życiu mamy zbyt dużo powodów, przez które jesteśmy zestresowani, zarówno w pracy jak i prywatnym życiu. Randki powinny być powodem do uśmiechu. Szukamy kogoś, kto pozwoli nam się zrelaksować i spojrzeć na wszystko z dystansem.
  1. Dodając zdjęcia, warto mieć chociaż jedno, na którym jesteś ze znajomymi🙎‍♀️🙎‍♀️🙎‍♀️ Pokazuje to, że poza pracą masz też bogate życie prywatne i czas na związek.
  1. ⚠️ Zdjęcie z atrakcyjnym mężczyzną nigdy nie jest dobrym pomysłem. Nie chcesz aby porównywał się do niego każdy mężczyzna odwiedzający Twój profil. Nie każdy będzie chciał walczyć o Twoją uwagę, zwłaszcza, że jeszcze Cię nie znają a konkurencja w świecie online nigdy nie śpi i to dosłownie.
  1. Nie wstawiaj jednak tylko i wyłącznie zdjęć grupowych. Skąd mamy wiedzieć jak wyglądasz? 👎👎👎
  1. Subtelnie podkreśl swoją kobiecość .Wstaw zdjęcia w sukience 👗, na którym Twoja sylwetka i wcięcie w tali są widoczne. Pozostaw jednak coś wyobraźni !!!
Author | Malwina Anna Wysocka Comments | 0 Date | 14 | styczeń | 2020

Zostaw komentarze

0