Profil randkowy, który pomorze Ci znaleźć partnera

Profil randkowy, który pomorze Ci znaleźć partnera
 
  1. Napisz o tym kogo szukasz. Pisząc opis wiele osób stara się napisać jak najwięcej o sobie. Ten z pozoru niewinny błąd może zmniejszyć ilość otrzymywanych przez Ciebie informacji. Badania pokazały, że Twój profil powinien w 70% być o Tobie i 30% o tym kogo szukasz, aby przyciągnąć maksymalna ilość zainteresowanych np.                                ”Lubię wspinaczki, wygłaszam wspaniałe przemówienia na weselach i gram na harmonijce ustnej. Lubię też opowiadać kawały, jestem nocnym markiem i nie boję się rozmawiać o polityce na pierwszej randce. Jesteś moim ideałem, jeżeli będziesz tolerować moje żarty, masz do siebie dystans i jesteś otwarty na zdrową debatę”                                                                                      
  2. Pokaż, że jesteś emocjonalnie dostępna. Psychologowie społeczni przeprowadzili eksperymenty, aby dowiedzieć się, co jest ważniejsze w profilu randkowym: atrakcyjność czy może jednak dostępność emocjonalna. Kiedy wybierano między seksowną ale niedostępną emocjonalnie osobą lub kimś. kto jest mniej atrakcyjny, ale wydaje się opiekuńczy i wrażliwy emocjonalnie, zarówno mężczyźni, jak i kobiety mają skłonność do osób bardziej dostępnych emocjonalnie. Powstaje teraz pytanie jak wykazać dostępność emocjonalną? Unikaj niewrażliwych stwierdzeń, takich jak: ‘’Jestem silną osobą, która koncentruje się na karierze i jest gotowa zrobić wszystko, aby odnieść sukces.’’ Pamiętaj, że szukasz związku a nie awansu. Zamiast tego napisz ‘’Lubię chodzić na festiwale muzyczne i szukam kogoś, kto podziela moją pasję do muzyki i lubi  spędzać czas w gronie przyjaciół i rodziny.Nie lubię kwiatów więc nigdy nie będziesz musiał ich kupować. Naleśniki jednak to całkiem inna historia…..  ‘’                                                                                                                                     
  3. Pisanie listy swoich zalet nigdy NIE jest dobrym pomysłem, zapomnij więc o wypisywaniu jak ciepła, miła, uprzejma czy wrażliwa jesteś. Zamiast tego opisz sytuację, które wskazywałaby, że taką właśnie osobą jesteś. Namaluj obraz siebie i swojego stylu. Stwórz emocjonalną więź pomiędzy wami np.                                                            ”Jeżeli lubisz wędrówki zamiast pisać ‘’lubię wędrować’’ wyceluj nieco wyżej i powiedz coś w stylu: Uwielbiam spokój, który przepełnia mnie, kiedy wspinam się na kolejny szczyt, a kiedy w końcu udaje mi się dotrzeć na samą górę poczucie spełnienia, które odczuwam nie się opisać z niczym innym. Jeżeli lubisz spacery po plaży powiedź ‘’Nie ma dla mnie nic piękniejszego niż plaża o zachodzie słońca, gdzie gwiazdy wydają się większe i jaśniejsze niż wszędzie indziej na ziemi’’                                                                          
  4. Twój profil powinien wyróżnić Cię z tłumu. Bądź oryginalna i kreatywna. Wybierz kilka cech, które zachęcą do poznania Ciebie, ale jednocześnie nie odsłaniaj wszystkich kart. Może to być Twoja praca, hobby, Twoje cechy charakteru. Pokaż jak wiele masz do zaoferowania np.                                                                                                                    ”Jestem dziewczyną, która wstanie o 4 rano, żeby odwieźć Cię na lotnisko, żebyś się nie spóźnił na na poranny lot, a na pożegnanie dam Ci namiętny pocałunek jakiego jeszcze nigdy nie doświadczyłeś, żebyś o mnie myślał aż do powrotu do domu”                                                              
  5. Konkretne szczegóły sprawią, że Twój profil wydaje się bardziej autentyczny, a to ważne – ostatnie dane ujawniły, że 84% internetowych użytkowników serwisów randkowych chce zobaczyć więcej autentyczności.  Bardziej realistyczne przedstawienie siebie jest nie tylko odświeżające, ale także prowadzi do bardziej znaczących połączeń. Prawda jest taka, że samotne osoby nie są zainteresowane wyidealizowanym obrazem Ciebie. Bądź uczciwa pisząc swój profil a przyciągniesz osoby, które polubią Cię za to jaka jesteś np.                  ”Przez ostatnie 7 lat pracuję z jako nauczycielka geografii. Absolutnie kocham swoją pracę i moich uczniów. Jest to ciężka praca, ale wnoszę dużo energii do tego co robię. Weekendy natomiast to świetny czas na wyjście do lokalnego baru. Jeśli dobrze rozegrasz swoje karty, może się tam spotkamy 😉”                                                                                                                   
  6. Większość profili aplikacji randkowych wyświetla Twoje imię. NIE marnuj cennych znaków powtarzając je w swojej biografii np. Mam na imię Monika. Szukam ….. zamiast tego napisz np.                                Jestem właścicielką pięknego buldoga francuskiego, uwielbiam anime a do życia podchodzę z przymrużeniem oka. Lubię aktywnie spędzać czas, gotować, grać w planszówki i słychać rocka w lokalnym barze w wykonaniu nieznanych jeszcze artystów. Jeżeli nie przeszkadza Ci pies i masz poczucie humoru to możemy być całkiem niezłą parą”                                                 
  7. Nie koncentruj się na negatywach.. Na to czego nie lubisz i nie chcesz. W Twoim profilu nie ma również miejsca na obraźliwy i wulgarny język. Zastanów się, dlaczego ktoś chciałby chodzić na randki z osobą, która ma problemy z efektywną komunikacją? Negatywność, szczególnie pochodząca od osoby, o której jeszcze nic nie wiesz nie jest atrakcyjna. Nie pisz ‘’Nie jestem pewna, czy randki online dla mnie’’ lub ‘’Nienawidzę mówić o sobie’’ zamiast tego napisz np.                ‘’Idealna pierwsza randka dla mnie to ta na której po kilku drinkach wymienimy zabawne historie z naszego życia a następnie będziemy tańczyć całą noc. Proszę powiedz, że tańczysz, nie musisz być zawodowcem wystarczy, że lubisz się dobrze bawić’’                                                                                                                                     
  8. Nie generalizuj np. jestem miłą osobą z dobrym sercem. Szukam szczerej osoby do miłego spędzania samotnych wieczorów. – Co to w ogóle znaczy? Wszyscy wierzymy, że jesteśmy dobrymi ludźmi. I co rozumiesz przez miłe spędzanie czasu? Będziemy oglądać reality show, chodzić na rockowe koncerty, spędzać je w pubie, kinie? Dla każdego może to oznaczać coś kompletnie innego. Może i przyciągniesz początkowe zainteresowanie ale czy również mężczyzny, którego szukasz? Zamiast tego napisz np.                                              ‘’Lubię czytać kryminały, słuchać Johny G i gotować ze składników, o których większość ludzi nawet nie słyszała. Jestem ogromną fanką keto diet i zdrowego trybu życia. Interesuje mnie mężczyzna, który wie kim jest Tim Ferriss czy Joe Dispenza i nie wstydzi się tańczyć na koncertach. Chcesz wiedzieć więcej o mnie zadzwoń . 
Author | Malwina Anna Wysocka Comments | 0 Date | 14 | grudzień | 2019

Zostaw komentarze

0