Jak flirtować z mężczyzną, aby go zdobyć. 8 niezawodnych sposobów, które zagwarantują Ci sukces randkowy 😉

Jak flirtować z mężczyzną, aby go zdobyć. 8 niezawodnych sposobów, które zagwarantują Ci sukces randkowy 😉

Jak flirtować z mężczyzną, aby go zdobyć. 8 niezawodnych sposobów, które zagwarantują Ci sukces randkowy 😉

 

Przełam barierę dotyku.

Dotykając delikatnie jego przedramienia lub ręki dasz mu do zrozumienia, że w jego towarzystwie czujesz się bezpiecznie i jesteś zainteresowana. Jeśli twój mężczyzna nosi koszule to możesz się pochylić odrobinę, aby poprawić jego kołnierzyk. Stań przed nim twarzą w twarz, a następnie swobodnie przesuwaj palcami po jego szyi naprawiając kołnierzyk. Kiedy skończysz, spójrz mu w oczy i powiedz ‘’teraz lepiej’’, po czym uśmiechnij się zalotnie. Gwarantuje, że nie będzie mógł od ciebie oderwać wzroku cały wieczór.

 

Nawiąż kontakt wzrokowy. 

Flirt przez kontakt wzrokowy to bezpieczny, ekscytujący i łatwy sposób, aby dowiedzieć się, czy ktoś jest zainteresowany poznaniem cię lepiej, bez presji wykonania pierwszego ruchu. Możesz wymienić się spojrzeniami na ulicy, podczas picia kawy w restauracji lub jakimkolwiek innym miejscu. Tak długo, jak jest to wzajemne, jest to niewinne i przyjemne doświadczenie. 

 

Uśmiechnij się.

Uśmiech to kluczowa technika flirtu, dzięki której skupisz na sobie całą uwagę mężczyzny. Badania wykazały, że kiedy się uśmiechasz twoja atrakcyjność gwałtownie wzrasta. Sprawiasz wrażenie ciepłej, pozytywnej i otwartej. Jesteś dla niego jak magnes.Co więcej uśmiech jest zaraźliwy. Więc kiedy dużo się uśmiechasz sygnalizujesz, że czujesz się komfortowo w jego towarzystwie oraz zachęcasz do dalszych starań o ciebie.

 

Powiedz mu komplement.

Zarówno kobiety jak i mężczyźni kochają komplementy. Podnosi to naszą samoocenę, a co za tym idzie również pewność siebie. Zauważ, że mężczyźni nie otrzymują ich tak często jak kobiety, dlatego mają dla nich tym  większe znaczenie. Dobry komplement może sprawić, że mężczyzna będzie o tobie myślał jeszcze przez długi czas.Poczuje się zauważony i doceniony.

 

Pozostaw go w niepewności..

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni kochają wyzwania. Nie pozwól, aby miał czas nudzić się na waszych spotkaniach. Buduj  atmosferę. Wychodząc z randki pochyl się, jakbyś chciała go pocałować, ale w ostatniej chwili odwróć głowę i wyszeptaj mu do ucha: ‘’Świetnie się bawiłam’’ Nie bądź dla niego cały czas dostępna. Jeśli wyśle ci wiadomość, nie odpowiadaj od razu. Niech czeka i zastanawia się, co robisz. Jeśli poprosi cię o wyjście w sobotę, powiedz mu, że masz już plany, ale jesteś dostępna w niedzielę. Mężczyzn najbardziej kręci to, czego nie mogą dostać, więc bądź dla niego zakazanym owocem.

 

Poproś go o pomoc.

Uznanie w kobiecych oczach to afrodyzjak, który niezawodnie działa na męską podświadomość. Na ulicy poproś o wskazanie drogi, na siłowni o prawidłowe używanie konkretnej maszyny ,a w sklepie o zdjęcie czegoś z wysokiej półki. Koniecznie podziękuj entuzjastycznie i wspomnij, że bez niego byś sobie nie poradziła. Nie ma lepszej metody na rozpoczęcie znajomości niż poproszenie mężczyzny o pomoc.

 

Bądź zalotna i kobieca.

Jeśli chcesz przykuć jego uwagę, to możesz delikatnie przygryzać wargę przykuwając jego spojrzenie na swoich ustach. Możesz też bawić się włosami zarzucając je na ramię, zakładając za uszy lub kręcąc kosmyki w palcach. lub zmysłowo wodzić palcem po kieliszku, z którego pijesz wino. Świetnym pomysłem będzie również użycie twojego seksownego głosu. Możesz też  droczyć się z nim pokazując mu, że masz poczucie humoru. 

 

Przypadkowo ‘’wpadnij na niego’’

Jestem pewna, że zdarzyły ci się chwile, kiedy byłaś w barze czy na imprezie z przyjaciółmi i ‘’przypadkowo’’ trafiłeś na atrakcyjnego mężczyznę. Oczywiście, że był to przypadek.. prawda? To świetny sposób, aby poczuć silne ramiona faceta, gdy cię złapie, a jednocześnie poczuje twoje małe ciało obok siebie. Przeprosiny są świetnym pretekstem do rozmowy. Ten ‘’przypadkowy’’ upadek niemal zawsze działa, o ile mężczyzna jest wolny. Jeśli mi nie wierzysz, spróbuj !

Author | Malwina Anna Wysocka Comments | 0 Date | 14 | kwiecień | 2020

Zostaw komentarze

0