Tylko dla niego !!! 5 sposobów na to, byś się świetnie bawił na Sylwestrze!

Tylko dla niego !!! 5 sposobów na to, byś się świetnie bawił na Sylwestrze!

Wydaje Ci się, że jak jesteś facetem, to wystarczy, że pół godziny przed imprezą się przebierzesz i jesteś gotowy na Sylwestra? No cóż, pewnie możesz wybrać taką minimalistyczną opcję. Jednak żeby być w dobrej formie, wspaniałym samopoczuciu i świetnie się bawić, polecam podjąć pewne przygotowania przed 31 grudnia.

To z pewnością przyniesie Ci więcej korzyści niż, szybkie wciągnięcie ulubionych jeansów i koszulki ze Star Wars. Przecież to ma być Twoja noc i chcesz, żeby była dla Ciebie najlepsza. Właśnie dlatego podpowiem Ci kilka prostych sposobów, jak się dobrze wyszykować.

 

Zdrowy sen

 

Nie rób „biforka”, nie zarywaj nocki z Netfliksem… Połóż się spać o normalnej porze i wyśpij się porządnie. Przewietrz sypialnię przed nocą, a będzie Ci się lepiej spało. Nie ma nic gorszego niż bycie zmęczonym, na kacu czy niewyspanym, wśród roztańczonego sylwestrowego tłumu. Dobry sen pomaga nie tylko przetrwać długą noc, ale poprawia samopoczucie, dodaje świeżości i zmniejsza opuchliznę pod oczami ;P, u mężczyzn również.

 

Właściwa dieta 

 

Kilka dni przed imprezą odstaw tłuste, ciężkostrawne, bardzo ostre potrawy. Nie chcesz ryzykować niestrawności. W dniu Sylwestra posiłki dopasuj do tego, co masz w planach. Jeśli idziesz do klubu, gdzie będzie tylko alkohol i drobne przekąski, to zjedz lekkostrawny, ale pożywny obiad. Jeśli zaś idziesz na imprezę z bufetem, to się nie przejadaj. Gdy się lekko przegłodzisz, spokojnie będziesz mógł zjeść, pyszny posiłek. Przypomnę tylko, abyś nie popadał w skrajność, gdy będziesz całkiem wygłodzony, rzucisz się na bufet niczym wygłodniały lew i przegapisz imprezę.

 

Zimny prysznic i stylizacja

 

Zimny czy letni prysznic przed szykowaniem się na imprezę pobudzi krążenie i ożywi całe ciało. Nie bierz gorącej kąpieli, bo się tylko rozleniwisz, a z pewnością nie taki jest cel tego wieczoru. 

Przed sylwestrem warto też umówić się z barberem lub samodzielnie zadbać i ujarzmić włosy na twarzy. Pamiętaj, że nawet trzy-dniowy zarost wymaga odpowiedniego przycięcia, podgolenia i wypielęgnowana. Swojego wyglądu nie pozostawiaj przypadkowi. 

 

Wygodny Strój

 

Chcesz wyglądać dobrze, ale przede wszystkim świetnie się czuć. Nie przepadasz za koszulami, gdyż nie nosisz ich często? Nie wciskaj się w nie na siłę w Sylwestra. Pamiętaj, że to nie ma być przebranie tylko ubranie, chyba, że wybierasz się na imprezę z narzuconym z góry dress codem – w tym przypadku powinieneś się dostosować.

Elegancki strój to nie tylko dwurzędowy garnitur. Równie szykownie będziesz wyglądać w wysokiej jakości T-shircie, dobrze skrojonych jeansach i narzuconej marynarce o lekko sportowym kroju. Męczą cię krawaty? Wybierz samą koszulę nałożoną na top lub modny, cienki sweterek. Dopasuj strój do temperatury miejsca i pamiętaj, że będziesz w ruchu, co wzmaga ciepłotę ciała. Nie chcesz być spoconym już przed północą…

 

Pierwszy Toast

 

Rozchodniaczek przed wyjściem? Jak najbardziej! Zacznij wieczór od dobrej whisky z lodem, najlepiej wypitej razem z kumplami. Ale nie przesadzaj – wystarczy jeden drink, bo chodzi o to, by wprawić się w dobry nastrój, a nie trafić na imprezę już na rauszu.

Kilka prostych sposobów z pewnością pomoże dobrze spędzić ten czas. Dobrze przygotowany nie będziesz czuł się zestresowany i nie spędzisz imprezy przy bufecie.

Poznaj nowych ludzi porozmawiaj z nimi, a gdy brakuje Ci pomysłów do rozmowy zajrzyj do wcześniejszego artykułu : “Szwedzki stół sylwestrowy – jak rozpocząć przy nim rozmowę.”

 

Author | Malwina Anna Wysocka Comments | 0 Date | 14 | listopad | 2021

Zostaw komentarze

0