Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/p548747/public_html/dreamdate.pl/wp-content/siteguarding_firewall/firewall.php on line 232

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/p548747/public_html/dreamdate.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 5701

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/p548747/public_html/dreamdate.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 5709

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/p548747/public_html/dreamdate.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Wskazówki dla MĘŻCZYZN jak osiągnąć sukces podczas Szybkich Randek

Wskazówki dla MĘŻCZYZN jak osiągnąć sukces podczas Szybkich Randek

Wskazówki dla MĘŻCZYZN jak osiągnąć sukces podczas Szybkich Randek

#1

Pamiętaj, że podczas Szybkich Randek,  zarówno Ty, jak i wszyscy inni uczestnicy spotkacie od 10-20 nowych osób, co oznacza, że będziesz musiał wyróżnić się z tłumu, aby być zapamiętanym. Możesz to zrobić używając POCZUCIA HUMORU. Pamiętaj tylko, aby nie używać tych samych żartów podczas wszystkich rozmów! Bardzo często będziesz siedział bardzo blisko kobiety, z która już rozmawiałeś i przypuszczam, że nie chciałbyś, aby pomyślała, że serwujesz te same żarty wszystkim kobietom obecnym  na wydarzeniu Szybkich Randek. Przygotuj więc więcej, niż jeden żart czy zabawną historię ze swojego życia. 

#2

SŁUCHAJ UWAŻNIE co mówi do Ciebie osoba, z którą masz Szybką Randkę. Nawet jeżeli kilka stolików dalej widzisz kobietę, która podoba Ci się dużo bardziej od osoby, z którą właśnie rozmawiasz, nie rozglądaj się. Niedługo do niej dotrzesz, a takim zachowaniem możesz sobie poważnie zaszkodzić. Pamiętaj, że kobiety bardzo rzadko przychodzą na Szybkie Randki same i osoba, z która rozmawiasz może być przyjaciółką osoby, na którą właśnie zerkasz. Nie dojdzie jednak do randki, kiedy porównują notatki i okaże się, że byłeś dla jednej z nich nieuprzejmy. Dodatkowo to naprawdę dobra praktyka i pokazuje dobre maniery. 

#3

Na pewno na Szybkich Randkach pojawi się temat tego, czym zajmujesz się w życiu. To kolejna szansa, aby wyróżnić się i NIE wymieniać swoich wszystkich obowiązków w pracy, jak podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Bez względu na to, co robisz, po prostu wymyśl sposób na omówienie swojego zawodu w interesujący i niecodzienny sposób. Jeśli jesteś np. księgowym możesz powiedzieć, że upewniasz się, że liczby się sumują i pomagasz ludziom się wzbogacić. Jeżeli jesteś studentem możesz powiedzieć, że cały dzień pracujesz nad przyszłością, a jeżeli pracujesz na budowanie możesz powiedzieć, że cały dzień układasz klocki lego w piaskownicy dając ludziom dach nad głową. Pamiętaj,  POWINNO BYĆ ZABAWNIE I INTERESUJĄCO.

#4

NIE TWÓRZ NIEZRĘCZNEJ SYTUACJI. Nie pytaj czy twoja randka zaznaczy tak przy Twoim imieniu na swojej karcie randkowej. Zachowaj cierpliwość i poczekaj, aż otrzymasz wyniki od organizatora imprez. 

#5

Alkohol jest dla wszystkich, ale upewnij się, że pijesz go z umiarem. Co prawda lampka wina czy szklaneczka whiskey może pomóc przełamać pierwsze lody, to pamiętaj, że większa ilość osłabia koncentrację i uwagę, co może mieć  fatalne skutki podczas Szybkich Randek, kiedy w bardzo krótkich czasie musisz zapamiętać bardzo dużo nowych informacji. Istnieje również szansa, że zrobisz lub powiesz coś głupiego i oczywiście odbije się to na Twoich wynikach.

#6

NIE ROZMAWIAJ O SWOJEJ BYŁEJ. Szybkie Randki to wydarzenia pełne zabawy, śmiechu i flirtu. Mówienie o tym, jak Twoja była uciekła z bitcoinem, który miał uczynić Cię milionerem, nie skończy się dla Ciebie dobrze. Prawdziwa historia !!! 

#7

POZYTYWNE NASTAWIENIE. Wykorzystaj swoje 7 min podczas Szybkich Randek, aby zbudować swój pozytywny wizerunek. Jeśli np. kobieta, z którą rozmawiasz pyta jakie plany masz na weekend, to proszę nie reaguj narzekaniem na zaległą pracę i obowiązki domowe. Jeżeli nie masz żadnych planów, to opowiedz coś ciekawego ze swojego życia, co już się stało albo coś co dopiero planujesz. 

#8

Czy wiedziałeś, że im szybciej zarezerwujesz swój bilet na Szybkie Randki tym więcej kobiet możesz poznać? Jak to jest możliwe zapytasz? Już wyjaśniam. Kobiety zazwyczaj rezerwują bilety z wyprzedzeniem, a samotni mężczyźni na ostatnią chwilę. Spontanicznie powiesz? Można tak pomyśleć, aczkolwiek doprowadza to do zachwiania równowagi płci. Jeśli miejsca dla kobiet są wyprzedane, oznacza to, że w oczekiwaniu na mężczyzn bilety dla kobiet są blokowane. Zasadniczo więc, IM WCZEŚNIEJ ZAREZERWUJESZ BILET, TYM WIĘCEJ SAMOTNYCH KOBIET SPOTKASZ.

#9

TWÓJ UBIÓR MA ZNACZENIE. Przede wszystkim kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy potrafią o siebie zadbać i dobrze się ubrać. Pomyśl o tym wydarzeniu nie o jako randce ale raczej 10-15 pierwszych randkach. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz. Spraw, by działało na Twoją korzyść. Poniżej kilka swobodnych propozycji:

  • stylowa koszulka, marynarka lub bomberka połączona z dżinsami.
  • chinos i koszulka polo
  • spodnie z koszulą lub cienkim sweterkiem

#10

Im więcej osób zaznaczysz, tym większe prawdopodobieństwo na dopasowania. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że bardzo często po imprezie dostaję telefon lub mail z wiadomością, że ktoś zmienił zdanie i chce dokonać zmian w swoim formularzu, zaznaczając dodatkowe osoby. Moja rada więc brzmi: JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI TO ZAWSZE ZAZNACZ TAK NA FORMULARZU. Zadaj sobie pytanie, co w najgorszym wypadku może się stać, jeśli zmienisz zdanie? Nie zadzwonisz?  Nie spotkasz się z nią? 

#11

Kiedy rozmawiasz z kobietą, którą lubisz i zdajesz sobie sprawę, że Twój czas się skończył, uśmiechnij się i powiedz np. Podobała mi się rozmowa z Tobą. Wydajesz się naprawdę interesująca. Powinniśmy kiedyś to powtórzyć. Potem wstań i przejdź do kolejnego stolika. To takie proste.

 

Dajcie znać w komentarzach czy dodalibyście jeszcze jakieś wskazówki 👍
Author | Malwina Anna Wysocka Comments | 0 Date | 14 | Maj | 2020

Zostaw komentarze

0