Wskazówki dla MĘŻCZYZN jak osiągnąć sukces podczas Szybkich Randek

Wskazówki dla MĘŻCZYZN jak osiągnąć sukces podczas Szybkich Randek

#1

Pamiętaj, że podczas Szybkich Randek,  zarówno Ty, jak i wszyscy inni uczestnicy spotkacie od 10-20 nowych osób, co oznacza, że będziesz musiał wyróżnić się z tłumu, aby być zapamiętanym. Możesz to zrobić używając POCZUCIA HUMORU. Pamiętaj tylko, aby nie używać tych samych żartów podczas wszystkich rozmów! Bardzo często będziesz siedział bardzo blisko kobiety, z która już rozmawiałeś i przypuszczam, że nie chciałbyś, aby pomyślała, że serwujesz te same żarty wszystkim kobietom obecnym  na wydarzeniu Szybkich Randek. Przygotuj więc więcej, niż jeden żart czy zabawną historię ze swojego życia. 

#2

SŁUCHAJ UWAŻNIE co mówi do Ciebie osoba, z którą masz Szybką Randkę. Nawet jeżeli kilka stolików dalej widzisz kobietę, która podoba Ci się dużo bardziej od osoby, z którą właśnie rozmawiasz, nie rozglądaj się. Niedługo do niej dotrzesz, a takim zachowaniem możesz sobie poważnie zaszkodzić. Pamiętaj, że kobiety bardzo rzadko przychodzą na Szybkie Randki same i osoba, z która rozmawiasz może być przyjaciółką osoby, na którą właśnie zerkasz. Nie dojdzie jednak do randki, kiedy porównują notatki i okaże się, że byłeś dla jednej z nich nieuprzejmy. Dodatkowo to naprawdę dobra praktyka i pokazuje dobre maniery. 

#3

Na pewno na Szybkich Randkach pojawi się temat tego, czym zajmujesz się w życiu. To kolejna szansa, aby wyróżnić się i NIE wymieniać swoich wszystkich obowiązków w pracy, jak podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Bez względu na to, co robisz, po prostu wymyśl sposób na omówienie swojego zawodu w interesujący i niecodzienny sposób. Jeśli jesteś np. księgowym możesz powiedzieć, że upewniasz się, że liczby się sumują i pomagasz ludziom się wzbogacić. Jeżeli jesteś studentem możesz powiedzieć, że cały dzień pracujesz nad przyszłością, a jeżeli pracujesz na budowanie możesz powiedzieć, że cały dzień układasz klocki lego w piaskownicy dając ludziom dach nad głową. Pamiętaj,  POWINNO BYĆ ZABAWNIE I INTERESUJĄCO.

#4

NIE TWÓRZ NIEZRĘCZNEJ SYTUACJI. Nie pytaj czy twoja randka zaznaczy tak przy Twoim imieniu na swojej karcie randkowej. Zachowaj cierpliwość i poczekaj, aż otrzymasz wyniki od organizatora imprez. 

#5

Alkohol jest dla wszystkich, ale upewnij się, że pijesz go z umiarem. Co prawda lampka wina czy szklaneczka whiskey może pomóc przełamać pierwsze lody, to pamiętaj, że większa ilość osłabia koncentrację i uwagę, co może mieć  fatalne skutki podczas Szybkich Randek, kiedy w bardzo krótkich czasie musisz zapamiętać bardzo dużo nowych informacji. Istnieje również szansa, że zrobisz lub powiesz coś głupiego i oczywiście odbije się to na Twoich wynikach.

#6

NIE ROZMAWIAJ O SWOJEJ BYŁEJ. Szybkie Randki to wydarzenia pełne zabawy, śmiechu i flirtu. Mówienie o tym, jak Twoja była uciekła z bitcoinem, który miał uczynić Cię milionerem, nie skończy się dla Ciebie dobrze. Prawdziwa historia !!! 

#7

POZYTYWNE NASTAWIENIE. Wykorzystaj swoje 7 min podczas Szybkich Randek, aby zbudować swój pozytywny wizerunek. Jeśli np. kobieta, z którą rozmawiasz pyta jakie plany masz na weekend, to proszę nie reaguj narzekaniem na zaległą pracę i obowiązki domowe. Jeżeli nie masz żadnych planów, to opowiedz coś ciekawego ze swojego życia, co już się stało albo coś co dopiero planujesz. 

#8

Czy wiedziałeś, że im szybciej zarezerwujesz swój bilet na Szybkie Randki tym więcej kobiet możesz poznać? Jak to jest możliwe zapytasz? Już wyjaśniam. Kobiety zazwyczaj rezerwują bilety z wyprzedzeniem, a samotni mężczyźni na ostatnią chwilę. Spontanicznie powiesz? Można tak pomyśleć, aczkolwiek doprowadza to do zachwiania równowagi płci. Jeśli miejsca dla kobiet są wyprzedane, oznacza to, że w oczekiwaniu na mężczyzn bilety dla kobiet są blokowane. Zasadniczo więc, IM WCZEŚNIEJ ZAREZERWUJESZ BILET, TYM WIĘCEJ SAMOTNYCH KOBIET SPOTKASZ.

#9

TWÓJ UBIÓR MA ZNACZENIE. Przede wszystkim kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy potrafią o siebie zadbać i dobrze się ubrać. Pomyśl o tym wydarzeniu nie o jako randce ale raczej 10-15 pierwszych randkach. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz. Spraw, by działało na Twoją korzyść. Poniżej kilka swobodnych propozycji:

  • stylowa koszulka, marynarka lub bomberka połączona z dżinsami.
  • chinos i koszulka polo
  • spodnie z koszulą lub cienkim sweterkiem

#10

Im więcej osób zaznaczysz, tym większe prawdopodobieństwo na dopasowania. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że bardzo często po imprezie dostaję telefon lub mail z wiadomością, że ktoś zmienił zdanie i chce dokonać zmian w swoim formularzu, zaznaczając dodatkowe osoby. Moja rada więc brzmi: JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI TO ZAWSZE ZAZNACZ TAK NA FORMULARZU. Zadaj sobie pytanie, co w najgorszym wypadku może się stać, jeśli zmienisz zdanie? Nie zadzwonisz?  Nie spotkasz się z nią? 

#11

Kiedy rozmawiasz z kobietą, którą lubisz i zdajesz sobie sprawę, że Twój czas się skończył, uśmiechnij się i powiedz np. Podobała mi się rozmowa z Tobą. Wydajesz się naprawdę interesująca. Powinniśmy kiedyś to powtórzyć. Potem wstań i przejdź do kolejnego stolika. To takie proste.

 

Dajcie znać w komentarzach czy dodalibyście jeszcze jakieś wskazówki 👍
Author | Malwina Anna Wysocka Comments | 0 Date | 14 | maj | 2021

Zostaw komentarze

0