8 Instagramowych miejsc na randkę we Wrocławiu

8 Instagramowych miejsc na randkę we Wrocławiu

Wrocław, a w tym przypadku konkretnie Wroclove, to miasto, w którym z łatwością można się zakochać.  To miejsce przyciąga wspaniałą architekturą, interesującymi miejscówkami oraz wyjątkową atmosferą. Jeśli zależy Ci na tym, aby randka z Twoją sympatią była naprawdę wyjątkowa i zrobiła wrażenie to zabierz ją w miejsce, w którym uwiecznisz waszą miłość i wasze doświadczenia na pięknej fotografii, którą będziesz mogła wrzucić na Insta. Zostań inspiracją na Social Mediach ! 


Oto ranking najlepszych Instagramowych miejsc na randkę we Wrocławiu.


 1. Pergola, park szczytnicki – betonową pergolę o długości ponad 600 metrów porasta winorośl. Zakochani często wybierają to miejsce na sesje ślubne lub narzeczeńskie, a to dlatego, że liście pięknie przepuszczają światło tworząc niesamowity klimat intymności i romantyzmu. Gra słońca z dostojną kolumną, bez względu na porę roku przykuwa uwagę.

2. Ogród japoński – będąc w parku szczytnickim we Wrocławiu nie można pominąć wizyty w ogrodzie japońskim. Znajdują się w nim dwie kaskady wodne symbolizujące energię żeńską i męską. To miejsce, gdzie energie te łączą się ze sobą, dlatego każda para, która nawiąże romans w ogrodzie z pewnością będzie cieszyć się szczęściem w związku. To tajemnicze miejsce, która w swojej historii kryje sekrety i wyznania zakochanych.

3. Wrocławskie neony – gra świateł i historyczne neony to dobre połączenie na ciekawe kadry i nocne zdjęcia. Wrocławskie neony olśniewają gości, a na Instagramie każde zrobione tam selfie zbiera wiele laików. Nie ważne, ile osób robi sobie tam zdjęcie, neony nieustająco zachwycają.

4. Coctail Bar Max & Dom Whiskey – single, którzy chcą się lepiej poznać, z całą pewnością spędzą tu miło czas na rozmowie oraz przy kolorowych drinkach. W karcie znajduje się mnóstwo ciekawych propozycji, które są niesamowicie kolorowymi kompozycjami o orzeźwiających smakach. Zdjęcie fantazyjnego koktajlu i odpowiedni hasztag zachęci innych i wzbudzi nutkę zazdrości.


5. Muzeum narodowe – kto powiedział, że Instagramowe selfie musi być zrobione w lokalu czy parku. Zakochani, którzy uwielbiają sztukę i Instagrama, koniecznie powinni odwiedzić to miejsce. Sam budynek robi duże wrażenie z zewnątrz, a jego wewnętrzny dziedziniec stanowi idealne tło na sesje zdjęciową do mediów społecznościowych.


6. Most grunwaldzki – Londyn ma Tower Bridge, San Francisco popularny Golden Gate Bridge, a Wrocław ma most Grunwaldzki. Ten wygląda równie imponująco, szczególnie na zdjęciach. Jego niebieski kolor wspaniale kontrastuje z szarymi budynkami w tle. Ma swój charakter, szyk, a do tego rozpościera się z niego przepiękny widok – szczególnie o zachodzie słońca  na Ostrów Tumski, Kampus Grunwaldzki, a także na pierwszy wrocławski dom na wodzie. Tego nie można przegapić!


7. Czekoladziarnia  – zakochani, którzy lubią sobie słodzić muszą koniecznie odwiedzić to miejsce.  W tym wypadku widok będzie grał zdecydowanie drugie skrzypce. Zakupione tam czekoladki są nie tylko pyszne, ale też pięknie prezentują się na zdjęciach.  Nie zapomnij  również o starym przysłowiu, że „przez żołądek do serca”.


8. Serce Nadodrza – jeśli randka ma się zakończyć wyznaniem miłości, to najlepiej to zrobić przy ul. Rydygiera 43. Stworzone przez mieszkańców osiedla mozaikowe serce jest dowodem prawdziwej miłości, którą obdarzyli Wrocław. Stworzone z ponad 400 unikatowych kafelków jest niesamowicie wyjątkowe. Tak jak każda para, która odwiedza to miejsce.


Wybierając choć jedno miejsce z tej listy możesz być pewny, że randka będzie udana. Nastrój, aranżacja, gra świateł, to właśnie one tworzą atmosferę i zachęcają do tańca feromony. Spotkanie niby w tłumie, a jednak romantyczne sam na sam. A najlepszym jego wspomnieniem będą pięknie zdjęcia, których będą idealnie pasować nie tylko na instagrama

Author | Malwina Anna Wysocka Comments | 0 Date | 14 | marzec | 2022

Zostaw komentarze

0